Myslym Shyri, prane BKT Bank, jepet me qera Ambient per Zyra, siperfaqe 40 m2, kati i 2 i nje Vile.  Zyra perbehet nga 2 ambiente, tualet, kondicioner, ballkon, verande, me fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi, dhe e shtruar e gjitha me parket. E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.

Jepet me qera 500 Euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • Ballkon
  • Bosh
  • Drita
  • Fasade Xhami
  • Kati i 2
  • Kondicioner
  • Tualet
  • verande

Vendndodhja