fbpx
+355697724493

Archives

Zyre me qera, Bllok, Rruga Nikolla Tupe, Tirane.

By in with 0 Comments

Bllok, Rruga Nikolla Tupe, jepet Zyre/Dyqan me qera, i mobiluar ose bosh, siperfaqe 80 m², kati perdhe ne pallat te vjeter. Zyra posedon 4 ambiente pune, tualet, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi, depo, kondicioner, orientim me diell. E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti. Jepet me qera 800 euro ne muaj.

Read More

Apartament 2+1 me qera, Kodra Diellit, Rruga Bill Klinton, Kompleksi Nova Construction, Tirane.

By in with 0 Comments

Kodra Diellit, Rruga Bill Klinton, Kompleksi Nova Construction, jepet me qera apartament 2+1, i mobiluar, siperfaqe 86 m², kati i pare banim ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor hyres, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, ballkon, kondicioner, dhe i shtruar i gjithi me parket. Preferohet qe pagesa te behet […]

Read More