fbpx
+355697724493

Archives

Ambient Biznesi me qera, Misto Mame, Tirane.

By in with 0 Comments

Misto Mame, jepet me qira Ambient Biznesi, me siperfaqe 260 m2. Ambienti eshte i ndare ne 2 kate nga 130 m2 secili kat. Posedon 2 tualete, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi, shkalle te brendshme, oborr per disa vende parkimi. Ambienti eshte i pershtatshem per supermarket, show room …. etj. Jepet me qera […]

Read More

Apartament 2+1 me qera, Liqeni i Thate, Tirane.

By in with 0 Comments

Liqeni i Thate, jepet me qera apartament 2+1, i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 104 m², kati i 5 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga koridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, 2 tualete, ballkon, kondicioner. Ne cmim perfshihet nje vend parkimi dhe pagesa e internetit. Jepet me qera 600 […]

Read More