fbpx
+355697724493

Archives

Ambient Biznesi me qera, Misto Mame, Tirane.

By in with 0 Comments

Misto Mame, jepet me qira Ambient Biznesi, me siperfaqe 260 m2. Ambienti eshte i ndare ne 2 kate nga 130 m2 secili kat. Posedon 2 tualete, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi, shkalle te brendshme, oborr per disa vende parkimi. Ambienti eshte i pershtatshem per supermarket, show room …. etj. Jepet me qera […]

Read More

Vile ne shitje, Berzhite, Kompleksi Green Garden, Tirane.

By in with 0 Comments

Berzhite, Kompleksi Green Garden, shitet Vile 2-kateshe totalisht e perfunduar, me siperfaqe trualli 400 m², dhe siperfaqe ndertimi 180 m² me Hipoteke. Vila ndodhet ne nje pozicion mjaft te mire panoramik, me drejtim Lindje dhe Juglindje, kopesht, vendparkimi, dhe mundesi ndertimi per pishina individuale. Kati perdhe organizohet nga ambient ndenje, gatimi dhe ngrenie te bollshme, […]

Read More