fbpx
+355697724493

Archives

Zyre me qera, Unaze, Rruga Bardhyl, Tirane.

By in with 0 Comments

Unaze, Rruga Bardhyl, jepet me qera Ambient per Zyre, siperfaqe 21.6 m2, kati i 2 ne nje pallat ekzistues. Zyra posedon tualet, fasade xhami, e shtruar e gjitha me parket dhe e sapo rikonstruktuar e gjitha. Ambienti eshte i pershtatshem per klinike dentare, zyre noterie, finance, imobiliare, studio arkitekture, studio programimi, etj. Jepet me qera […]

Read More

Magazine me qera, Vaqarr, prane Restorant Keshtjella, Tirane.

By in with 0 Comments

Vaqarr, prane Restorant Keshtjella, jepet Magazine 2-kateshe me qera, bosh, siperfaqe totale 2000 m². Kati i pare ka nje lartesi prej 6.2 metrash, ndersa kati i dyte, 5.5 metra lartesi. Magazina posedon 2 tualete, ashensor, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi, e pranueshme per cdo lloj mjeti furnizues, parkim prej 2500 m², sistem […]

Read More