fbpx
+355697724493

Archives

Zyre me qera, Qender, Bulevardi Zogu I, Tirane.

By in with 0 Comments

Qender, Bulevardi Zogu I, jepet Zyre me qera, bosh, siperfaqe totale 240 m2 ku 100 m2 jane verande, kati i 3 ne pallat te ri me ashensor. Zyra posedon korridor lidhes, 4 ambiente, 2 tualete, ballkon, verande, oxhak, sistem chiller, vendparkimi. Ambienti survejohet nga kamera sigurie 24h, ka shume drite natyrale, dhe orientim jug-veri. Jepet […]

Read More