fbpx
+355697724493

Archives

Zyre me qera, Qender, prane Piazzes, Tirane.

By in with 0 Comments

Qender, prane Piazzes, jepet Zyre me qera, e tipologjise Dublex, bosh, siperfaqe totale 110 m², kati perdhe ne pallat te ri. Zyra posedon korridor lidhes, 2 ambiente, 2 tualete, kondicioner, verande me siperfaqe 17.5 m², e shtruar e gjitha me parket, si dhe 3 poste parkimi. Kusht 1 muaj qera, 2 muaj garanci. Jepet me […]

Read More