fbpx
+355697724493

Archives

Zyre me qera, Bllok, Sheshi Willson, Tirane.

By in with 0 Comments

Bllok, Sheshi Willson, jepet Zyre me qera, bosh (vetem raftet e murit), siperfaqe 40 m², kati i 3 ne pallat te ri. Zyra posedon tualet, open space, fasade xhami, kondicioner, dhe e shtruar e gjitha me parket. E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti. Jepet me qera 400 euro ne muaj.

Read More