fbpx
+355697724493

Archives

Magazine me qera, Misto Mame, Tirane.

By in with 0 Comments

Misto Mame, jepet me qera Ambient Biznesi kryesisht per Magazine, bosh, me siperfaqe 1200 m2, e tipologjise kati perdhe magazine dhe kati i pare ambient i madh + zyre. Ambienti posedon 2 tualete, kuzhine me vehte, depo, totalisht i rikonstruktuar dhe me punime bashkekohore, vendparkimi. Jepet me qera 3000 Euro ne muaj.

Read More

Ambient Biznesi me qera, Misto Mame, Tirane.

By in with 0 Comments

Misto Mame, jepet me qira Ambient Biznesi, me siperfaqe 260 m2. Ambienti eshte i ndare ne 2 kate nga 130 m2 secili kat. Posedon 2 tualete, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi, shkalle te brendshme, oborr per disa vende parkimi. Ambienti eshte i pershtatshem per supermarket, show room …. etj. Jepet me qera […]

Read More

Zyre me Qera, Bulevardi Zogu I, ish Stacioni i Trenit, Tirane

By in with 0 Comments

Bulevardi Zogu I, prane ish Stacionit te Trenit, jepet me qera ambjent Zyre, bosh, siperfaqe 170 m², open space, bosh, kati i 2, fasade xhami, mundesi reklamimi, sistem aspirimi, sistem kondicionimi, 2 tualete, orientim me diell. Punime ekstra nga pronari, tavane gipsi, sistemi i ndricimit. e pershtatshme per aktivitete te ndryshme tregtare si call center, […]

Read More