fbpx
+355697724493

Archives

Dyqan me qera, Astir, prane Bar Bohem, Tirane.

By in with 0 Comments

Astir, prane Bar Bohem, jepet me qera Ambient per Dyqane te ndryshme, i mobiluar dhe gati per pune, siperfaqe 100 m2. Ambienti eshte i tipologjise Duplex, posedon ambient te jashtem te mbuluar me tende, tualet, pjesen e kuzhines, sistem aspirimi, kondicionimi, sistem kamerash, alarmi dhe trefazor. Jepet me qera 50000 Lek ne muaj.

Read More

Dyqan ne shitje, Astir, prane Bar Bohem, Tirane.

By in with 0 Comments

Astir, prane Bar Bohem, Shitet Ambient per Dyqane te ndryshme, i mobiluar dhe gati per pune, siperfaqe 100 m2 me Kontrate Porosie direkt nga ndertuesi. Ambienti eshte i tipologjise Duplex, posedon ambient te jashtem te mbuluar me tende, tualet, pjesen e kuzhines, sistem aspirimi, kondicionimi, sistem kamerash, alarmi dhe trefazor. Çmimi i shitjes 120000 Euro.

Read More