fbpx
+355697724493

Archives

Apartamente 2+1 ne shitje, Komuna Parisit, Rruga Medar Shtylla, Kompleksi White Tower, Tirane.

By in with 0 Comments

Komuna Parisit, Rruga Medar Shtylla, Kompleksi White Tower, Shiten apartamente 2+1, ne ndertim e siper, te siperfaqeve 100.7 m², 122.8 m², 125.3 m², 129.8 m², me Dokumenta te rregullta nga Firma. Apartamentet organizohen nga korridore lidhese, 2 dhoma gjumi, garderobe, sallon ndenje, ambient gatimi, 2 tualete, 2 ballkone. Shiten me 1550 euro/m². Çmimi i shitjes […]

Read More

Apartament 2+1 ne shitje, Liqeni i Thate,Tirane.

By in with 0 Comments

Liqeni i Thate, Shitet apartament 2+1, ne ndertim e siper, siperfaqe totale 140 m² dhe siperfaqe 121.5 m² me Dokumenta te rregullta nga Firma, kati i 2 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, 2 tualete, 2 ballkone. Çmimi i shitjes 196000 Euro.

Read More