fbpx
+355697724493

Archives

Zyre me qera, Unaze, Rruga Bardhyl, Tirane.

By in with 0 Comments

Unaze, Rruga Bardhyl, jepet me qera Ambient per Zyre, siperfaqe 21.6 m2, kati i 2 ne nje pallat ekzistues. Zyra posedon tualet, fasade xhami, e shtruar e gjitha me parket dhe e sapo rikonstruktuar e gjitha. Ambienti eshte i pershtatshem per klinike dentare, zyre noterie, finance, imobiliare, studio arkitekture, studio programimi, etj. Jepet me qera […]

Read More

Zyre me qera, Qender, prane 9-Katsheve, Tirane.

By in with 0 Comments

Qender, prane 9-Katsheve, jepet Zyre me qera, bosh, siperfaqe 114 m², kati i 7 ne pallat te ri me ashensor. Zyra posedon korridor lidhes, 3 ambiente, 2 tualete, sistem kondicionimi, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi, ballkon, si dhe garazh. Ne çmim perfshihet edhe nje vend parkimi. Jepet me qera 1100 Euro ne […]

Read More