fbpx
+355697724493

Archives

Zyre me Qera, Qender, Rruga e Kavajes, Tirane.

By in with 0 Comments

Qender, Rruga e Kavajes, jepet me qera Ambjent per Zyre ne pallat te ri, bosh, siperfaqe 90 m2, kati i 8 me ashensor, i ndare ne 3 ambjente, e restauruar totalisht, 3 kondicioner, tualet, ballkon me pamje panoramike te qytetit. E pershtatshme per aktivitete te ndryshme. Nese behet parapagim 1 vit cmimi ulet ne 400 […]

Read More

Zyre me qera, Qender, Bulevardi Zogu I, Tirane.

By in with 0 Comments

Qender, Bulevardi Zogu I, jepet Zyre me qera, bosh, siperfaqe totale 240 m2 ku 100 m2 jane verande, kati i 3 ne pallat te ri me ashensor. Zyra posedon korridor lidhes, 4 ambiente, 2 tualete, ballkon, verande, oxhak, sistem chiller, vendparkimi. Ambienti survejohet nga kamera sigurie 24h, ka shume drite natyrale, dhe orientim jug-veri. Jepet […]

Read More

Vile ne shitje, Berzhite, Kompleksi Green Garden, Tirane.

By in with 0 Comments

Berzhite, Kompleksi Green Garden, shitet Vile 2-kateshe totalisht e perfunduar, me siperfaqe trualli 400 m², dhe siperfaqe ndertimi 180 m² me Hipoteke. Vila ndodhet ne nje pozicion mjaft te mire panoramik, me drejtim Lindje dhe Juglindje, kopesht, vendparkimi, dhe mundesi ndertimi per pishina individuale. Kati perdhe organizohet nga ambient ndenje, gatimi dhe ngrenie te bollshme, […]

Read More