fbpx
+355697724493

Archives

Apartament 2+1 me qera, 21-Dhjetori, Rruga Kongresi i Lushnjes, prane Kopeshtit nr.24, Tirane.

By in with 0 Comments

21-Dhjetori, Rruga Kongresi i Lushnjes, prane Kopeshtit nr.24, jepet me qera apartament 2+1, i mobiluar, siperfaqe 75 m², kati i pare ne pallat te vjeter. Apartamenti organizohet nga korridor hyres, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, 2 tualete, ballkon, kondicioner. Apartamenti eshte i gjithi i rikonstruktuar dhe i shtruar me parket. Jepet me qera […]

Read More