fbpx
+355697724493

Archives

Apartament 1+1 me qera, Muhamet Gjollesha, prane shkolles “Sabaudin Gabrani”, Tirane.

By in with 0 Comments

Muhamet Gjollesha, prane shkolles “Sabaudin Gabrani”, jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 55 m², kati i 3 ne pallat egzistues. Apartamenti organizohet nga koridor lidhes, dhome gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, 2 kondicionere, tualet, ballkon, orientim me diell, dhe i shtruar i gjithi me parket. Jepet me qera 330 Euro […]

Read More

Apartament 2+1 per Shitje, Shkolla e Baletit, Tirane.

By in with 0 Comments

Rruga Elbasanit, prane Shkolles se Baletit, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre moderne, siperfaqe 78 m² me Hipoteke ne total 110 m², kati 3 me ashensor, tualet ( me dritare), kondicioner, te gjitha shtepia me parket, sistem ngrohje ftohje, i izoluar nga jashte, punime shumecilesore, orientim me diell. Cmimi i […]

Read More