fbpx
+355697724493

Archives

Apartament 1+1 ne shitje, Fresk, Rruga Ramazan Gaxheri, Tirane.

By in with 0 Comments

Fresk, Rruga Ramazan Gaxheri, Shitet apartament 1+1, bosh, ne faze ndertimi me planimetri te rregullt, siperfaqe totale 60.7 m² me Dokumenta te rregullta nga Firma e ndertimit, kati i 2 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, sallon ndenje, ambient gatimi, dhome gjumi, tualet me dritarem ballkon. Shitet dhe garazh me […]

Read More