fbpx
+355697724493

Archives

Zyre me qera, Bllok, Tirane.

By in with 0 Comments

Bllok, jepet Zyre me qera, e arreduar dhe e mobiluar me arkitekt, siperfaqe 216 m², kati i 2 ne pallat te ri me ashensor. Zyra posedon korridor hyres, 2 ambiente pune te ndara me xham, zyre per CEO-n me tualet brenda, meeting room, kuzhine, 2 tualete per stafin, sistem aspirimi dhe kondicionimi, ballkon. Nuk mungon […]

Read More