fbpx
+355697724493

Archives

Apartament 1+1 me qera, Kopshti Zoologjik, Tirane.

By in with 0 Comments

Kopshti Zoologjik, jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 60 m², kati i 3 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor hyres, dhome gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, ballkon, kondicioner, dhe i shtruar i gjithi me parket. Lirohet ne daten 3 Mars. Jepet me qera 500 euro […]

Read More