fbpx
+355697724493

Archives

Dyqan me qera, Stadiumi Dinamo, Tirane.

By in with 0 Comments

Stadiumi Dinamo, jepet me qera Ambient per Dyqan, siperfaqe 40 m2, kati i 1. Dyqani posedon 2 ambiente, tualet, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi. Dyqani mund te sherbej per tipologji te ndryshme tregtare, duke qene se ka pozicionim ne zone te mire. Jepet me qera 1000 Euro ne muaj.

Read More

Zyre me qera, Unaze, Rruga Bardhyl, Tirane.

By in with 0 Comments

Unaze, Rruga Bardhyl, jepet me qera Ambient per Zyre, siperfaqe 21.6 m2, kati i 2 ne nje pallat ekzistues. Zyra posedon tualet, fasade xhami, e shtruar e gjitha me parket dhe e sapo rikonstruktuar e gjitha. Ambienti eshte i pershtatshem per klinike dentare, zyre noterie, finance, imobiliare, studio arkitekture, studio programimi, etj. Jepet me qera […]

Read More