fbpx
+355697724493

Archives

Zyre me qera, Unaze, Rruga Bardhyl, Tirane.

By in with 0 Comments

Unaze, Rruga Bardhyl, jepet me qera Ambient per Zyre, siperfaqe 21.6 m2, kati i 2 ne nje pallat ekzistues. Zyra posedon tualet, fasade xhami, e shtruar e gjitha me parket dhe e sapo rikonstruktuar e gjitha. Ambienti eshte i pershtatshem per klinike dentare, zyre noterie, finance, imobiliare, studio arkitekture, studio programimi, etj. Jepet me qera […]

Read More

Dyqan ne shitje, Bllok, Rruga Vaso Pasha, Tirane.

By in with 0 Comments

Bllok, Rruga Vaso Pasha, Shitet Dyqan, bosh, siperfaqe totale 55 m², ku 38 m² jane me Hipoteke dhe 17 m² ne Proces Legalizimi, kati perdhe. Dyqani posedon fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi, tualet, buze rruge. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Çmimi i shitjes 300000 Euro.

Read More