fbpx
+355697724493

Archives

Qender, prane Shallvareve.

By in with 0 Comments

Qender, prane Shallvareve, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar shume mire, siperfaqe 105 m2, kati i 5 me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridori, salloni i ndenjes sebashku me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 3 kondicioner, ballkon, orientim me diell. Jepet me qera 600 euro ne muaj, i […]

Read More

Kompleksi Touch of The Sun.

By in with 0 Comments

Kompleksi Touch of The Sun, Sauk i Ri, jepet me qera apartament 3+1, i mobiluar ne menyre luksoze, siperfaqe 150 m2, kati i 2 me ashensor. Apartamenti organizohet nga koridori hyres, salloni i bollshem, ambjenti i gatimit dhe ngrenies, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, kondicioner, ballkon, verande, vendparkimi. I gjithe apartamenti eshte i shtruar me […]

Read More

Rezidenca Kodra e Diellit

By in with 0 Comments

Rezidenca Kodra e Diellit, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, e mobiluar shume mire, siperfaqe 110 m2, kati i 2 me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridori hyres, salloni i ndenjes sebashku me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi, tualet, 3 kondicioner, ballkon, orientim me diell. I gjithe apartamenti eshte i shtruar me […]

Read More