fbpx
+355697724493

Archives

Bllok, Sheshi Willson.

By in with 0 Comments

Bllok, Sheshi Willson, jepet me qera Ambjent per Zyra, bosh, siperfaqe 100 m2, kati i 2 ne pallat egzistues. Ambjenti eshte pershtatshem per biznese te ndryshme, kryesisht si klinike dentare, zyre avokatie, noterie, etj, pasi ka pamje nga rruga kryesore dhe ndodhet ne nje zone te mire per te ofruar tipologji te ndryshme tregtare. Perbehet […]

Read More

Rruga e Dibres, Kompleksi Halili.

By in with 0 Comments

Rruga e Dibres, Kompleksi Halili, shitet apartament 2+1, i mobiluar, siperfaqe 115 m2 ne proçes Hipotekimi, kati i 8 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje sebashku me ambjentin e gatimit, 2 tualete, kondicioner, ballkon. Apartamenti ka orientim nga Lindja. Çmimi i shitjes 109250 euro, i […]

Read More

Laprake, prane Spitalit Ushtarak.

By in with 0 Comments

Laprake, prane Spitalit Ushtarak, shitet shtepi private 2-Kateshe (Vile), siperfaqe 160 m2, i perbere nga tarrace, oborr, vendparkimi. Kati i 1 eshte i pajisur me Hipoteke, i rregulluar dhe pjeserisht i mobiluar. I perbere nga ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi te shtruara me parket, verande, tualet me dritare, kondicioner. Kati i 2, i […]

Read More

Rruga e Elbasanit, Shkolla e Baletit.

By in with 0 Comments

Rruga e Elbasanit, Shkolla e Baletit, shitet apartament 3+1, i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 117 m2, me Hipoteke, kati i 4 ne pallat egzistues (jo i fundit). Apartamenti organizohet nga korridori hyres, salloni i ndenjes sebashku me ambjentin e gatimit, 3 dhoma gjumi, kondicioner, 2 tualete, ballkon, orientim me diell. Cmimi i shitjes 120000 […]

Read More

Qender, prane Shallvareve.

By in with 0 Comments

Qender, prane Shallvareve, jepet me qera Dyqan, siperfaqe 125 m2, kati perdhe pallat egzistues. Dyqani ndodhet ne nje zone te lakmueshme per biznes, pasi eshte dhe me fasade xhami i cili krijon nje mundesi te mire reklamimi. Dyqani ka 2 ambjente, nje open space me kolona ne mes, tualet. Jepet me qera 800 euro ne […]

Read More

Qender, prane 9-Kateshve.

By in with 0 Comments

Qender, prane 9-Kateshve, shitet Apartament 2+1, me kuzhine me vehte, pjeserisht i mobiluar, siperfaqe 120 m2 me Hipoteke, kati i 2 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridori, salloni i ndenjes, kuzhine me vehte, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare, ballkon, kondicioner, i shtruar i gjithi me parket. Çmimi i shitjes […]

Read More

21-Dhjetori, prane Hotel Mondialit.

By in with 0 Comments

21-Dhjetori, prane Hotel Mondialit, shitet apartament 3+1, i mobiluar, siperfaqe 125 m2 me Hipoteke, kati i 2 pallat i ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 3 dhoma gjumi, sallon ndenje, kuzhine, 2 tualet, ballkon, kondicioner. Apartamenti eshte i pershtatshem dhe per biznes. Çmimi i shitjes 125.000 euro, i diskutueshem.

Read More