fbpx
+355697724493

Archives

Dyqan ne shitje, Komuna Parisit, Tirane.

By in with 0 Comments

Komuna Parisit, Shitet Dyqan me siperfaqe 181 m² me Hipoteke dhe me lartesi 2.8 metra, bosh, kati perdhe (gjysem bodrum) ne nje pallat te ri. Dyqani posedon tualet, open space, me qepen. I pershtatshem per depo farmaceutike, palester, pastrim kimik, parukeri etj. Çmimi i shitjes 135750 Euro.

Read More