fbpx
+355697724493

Archives

Zyre me Qera, Qender, Rruga e Kavajes, Tirane.

By in with 0 Comments

Qender, Rruga e Kavajes, jepet me qera Ambjent per Zyre ne pallat te ri, bosh, siperfaqe 90 m2, kati i 8 me ashensor, i ndare ne 3 ambjente, e restauruar totalisht, 3 kondicioner, tualet, ballkon me pamje panoramike te qytetit. E pershtatshme per aktivitete te ndryshme. Nese behet parapagim 1 vit cmimi ulet ne 400 […]

Read More

Apartament 2+1 per Shitje, Shkolla e Baletit, Tirane.

By in with 0 Comments

Rruga Elbasanit, prane Shkolles se Baletit, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre moderne, siperfaqe 78 m² me Hipoteke ne total 110 m², kati 3 me ashensor, tualet ( me dritare), kondicioner, te gjitha shtepia me parket, sistem ngrohje ftohje, i izoluar nga jashte, punime shumecilesore, orientim me diell. Cmimi i […]

Read More

Zyre me qera, Qender, Bulevardi Zogu I, Tirane.

By in with 0 Comments

Qender, Bulevardi Zogu I, jepet Zyre me qera, bosh, siperfaqe totale 240 m2 ku 100 m2 jane verande, kati i 3 ne pallat te ri me ashensor. Zyra posedon korridor lidhes, 4 ambiente, 2 tualete, ballkon, verande, oxhak, sistem chiller, vendparkimi. Ambienti survejohet nga kamera sigurie 24h, ka shume drite natyrale, dhe orientim jug-veri. Jepet […]

Read More