fbpx
+355697724493

Archives

Apartament 2+1 me qera, Liqeni i Thate, Tirane.

By in with 0 Comments

Liqeni i Thate, jepet me qera apartament 2+1, i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 104 m², kati i 5 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga koridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, 2 tualete, ballkon, kondicioner. Ne cmim perfshihet nje vend parkimi dhe pagesa e internetit. Jepet me qera 600 […]

Read More

Apartament 2+1 ne shitje, Rruga Barrikadave, prane ish-Kinema 17-nentorit, Tirane.

By in with 0 Comments

Rruga Barrikadave, prane ish-Kinema 17-nentorit, Shitet apartament 2+1, i mobiluar, siperfaqe totale 77.8 m² dhe siperfaqe 68.21 m² me Hipoteke, kati i 6 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, ballkon, kondicioner, parket. Posedon dhe nje post parkimi me vlere 25000 Euro. Çmimi […]

Read More