fbpx
+355697724493

Archives

Magazine me qera, Misto Mame, Tirane.

By in with 0 Comments

Misto Mame, jepet me qera Ambient Biznesi kryesisht per Magazine, bosh, me siperfaqe 1200 m2, e tipologjise kati perdhe magazine dhe kati i pare ambient i madh + zyre. Ambienti posedon 2 tualete, kuzhine me vehte, depo, totalisht i rikonstruktuar dhe me punime bashkekohore, vendparkimi. Jepet me qera 3000 Euro ne muaj.

Read More