fbpx
+355697724493

Archives

Apartament 2+1 me qera, Liqeni, Rruga Peti, Tirane.

By in with 0 Comments

Liqeni, Rruga Peti, jepet me qera apartament 2+1, i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 110 m², kati i 5 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, 2 tualete, 2 ballkone, kondicioner, dhe i shtruar i gjithi me parket. Jepet me qera 550 euro ne […]

Read More