fbpx
+355697724493

Archives

Apartament 1+1 me qera, Rezidenca Kodra Diellit 2, Tirane.

By in with 0 Comments

Rezidenca Kodra Diellit 2, jepet me qera apartament 1+1, mobilim modern, siperfaqe totale 100 m², kati i pare ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, dhome gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, kondicioner, dhe i shtruar i gjithi me parket. Apartamenti posedon gjithashtu nje verande, kopesht, dhe vendparkimi te perfshire ne […]

Read More