Rruga e Dibres, Prane gjimnazit “Partizani”, shitet Ambjent perkatesisht per Zyre, bosh, siperfaqe 163 m2 me Hipoteke, kati i 2 ne pallat te ri me ashensor. Ambjenti eshte open space, me 2 tualete, fasade xhami, dhe ne nje zone mjaft te preferueshme per tipologji te ndryshme tregtare.

Çmimi i shitjes 342300 euro.

Të dhëna të tjera

  • 2 Tualete
  • Bosh
  • Fasade Xhami
  • Me ashensor
  • Me hipoteke
  • Open space
  • Sistem qendror ngrohje
  • Uje

Vendndodhja