Bllok, prane Kafe Roma, Shitet Dyqan, bosh, siperfaqe 33 m² me Hipoteke dhe 4 metra lartesi, kati 0. Dyqani posedon tualet, depo. E pershtatshme per magazinim, dhe tipologji te tjera biznesesh.

Çmimi i shitjes 58000 Euro.

Të dhëna të tjera

  • Bosh
  • Buze rruge
  • depo
  • Drita
  • Me hipoteke
  • Tualet
  • Uje

Vendndodhja