Bllok, prane Sheshit Wilson, jepet Dyqan me qera, bosh, siperfaqe totale 102 m², kati perdhe. Dyqani posedon tualet, open space, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi, dhe verande me siperfaqe 82 m². I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.

Jepet me qera 2400 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • Bosh
  • Drita
  • Fasade Xhami
  • Kati perdhe
  • Tualet
  • Uje
  • verande

Vendndodhja