Rruga e Kavajes, prane Qendres Globe, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 100 m2, me Hipoteke, kati i 2 me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridori, salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit dhe ngrenies, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon, orientim me diell. Cdo punim & arredim eshte ber me arkitekt, me termoizolim, i gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket. Mundesi parkimi.

Cmimi i shitjes 125000 euro, i diskutueshem.

Të dhëna të tjera

  • Ballkon
  • I mobiluar ne menyre bashkekohore
  • Me ashensor
  • Me hipoteke
  • Orientim me diell
  • Pallati i ri
  • Parket
  • Tualet
  • Uje

Vendndodhja