Rruga e Dibres, prane Gjimnazit Partizani, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 102 m2, me Hipoteke, kati i 2 me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridori, salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit dhe ngrenies, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, orientim me diell.

Cmimi i shitjes 127000 euro.

Të dhëna të tjera

  • 2 Tualete
  • Ballkon
  • Drita
  • E mobiluar
  • Kati i 2
  • Me ashensor
  • Me hipoteke
  • Orientim me diell
  • Pallati i ri

Vendndodhja