Bulevardi Gjergj Fishta, prane NSHRAKU-t, jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar, siperfaqe 120 m2, kati i 11 me ashensor. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi, sallon modern me oxhak, kuzhine, 2 tualete, ballkon, kondicioner. I gjithe apartamenti eshte i mire investuar dhe i shtruar me parket.

Jepet me qera 500 euro ne muaj.

Property Features

  • 2 Toilettes
  • Air Condition
  • Balcony with panoramic views
  • Furnished in a contemporary way
  • New building
  • New building
  • Tualet
  • Water
  • With elevator

Map