fbpx
+355697724493

Archives

Apartament 2+1 ne shitje, Porcelan, Rruga Xhanfize Keko, tek Rezidenca Porcelani, Tirane.

By in with 0 Comments

Porcelan, Rruga Xhanfize Keko, tek Rezidenca Porcelani, Shitet apartament 2+1, siperfaqe 116.2 m² me Dokumenta te rregullta nga Firma, kati i 7 banim ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizoeht nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, ballkon. Pallati eshte ne ndertim dhe punimet perfundojne ne Qershor 2024. Orientimi veri […]

Read More