Bllok, Rruga Pjeter Bogdani, Shitet Zyre, me siperfaqe 300 m² me Hipoteke, dhe 3.25 metra lartesi, kati i 2. Zyra posedon 4 ambiente, korridor lidhes, tualet, kondicioner. Zyra eshte e dhene me qera prej 20 vitesh.

Çmimi i shitjes 900000 Euro.

Të dhëna të tjera

  • Ballkon
  • Bosh
  • Drita
  • Fasade Xhami
  • Kati i 2
  • Kondicioner
  • Me hipoteke
  • Tualet
  • Uje

Map