Bllok, prane Sheshit Willson, shitet Ambient per Zyra, siperfaqe 173.8 m2 me Hipoteke, kati i 2 ne pallat te ri. Ambienti eshte i ndare ne 3 ambjente dhe 2 tualete, me fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi, ngrohje, aspirim. Ambienti eshte i shtruar i gjithi me parket. Aktualisht i dhene me qera 1500 euro ne muaj.

Çmimi i shitjes 574000 euro.

Të dhëna të tjera

  • Aspirim
  • Drita
  • Kati i 1
  • Parket
  • Sistem qendror ngrohje
  • Tualet
  • Uje
  • verande

Map