Unaze, Rruga Bardhyl, jepet me qera Ambient per Zyra, kati i 2 ne ndertese te re, siperfaqe 110 m2, e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme. Zyra posedon 4 ambiente, 2 tualete, ballkon te madh, kondicioner, dhe e shtruar e gjitha me parket.

Jepet me qera 800 Euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • 2 Tualete
  • Ballkon
  • Bosh
  • Drita
  • Kati i 2
  • Kondicioner
  • Orientim me diell
  • Parket
  • Uje

Map