Unaze, Rruga Bardhyl, jepet me qera Ambient per Zyre, siperfaqe 21.6 m2, kati i 2 ne nje pallat ekzistues. Zyra posedon tualet, fasade xhami, e shtruar e gjitha me parket dhe e sapo rikonstruktuar e gjitha. Ambienti eshte i pershtatshem per klinike dentare, zyre noterie, finance, imobiliare, studio arkitekture, studio programimi, etj.

Jepet me qera 230 Euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

 • Bosh
 • Buze rruge
 • Drita
 • Fasade Xhami
 • I rikonstruktuar
 • Kati i 2
 • Orientim me diell
 • Pallat egzistues
 • Parket
 • Tualet
 • Uje

Vendndodhja