Rruga Hoxha Tahsim, jepet Zyre me qera, bosh, siperfaqe 400 m², kati i 1 ne pallat te ri. Zyra posedon 4 tualete, open space, sistem aspirimi dhe kondicionimi, e shtruar e gjitha me parket, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi. E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti. Ne cmim perfshihet dhe taksa 15%.

Jepet me qera 5000 euro ne muaj, bruto.

Të dhëna të tjera

  • 4 tualete
  • Bosh
  • Drita
  • Fasade Xhami
  • Kati i 1
  • Kati i 2
  • Pallati i ri
  • Sistem Aspirimi dhe Kondicionimi
  • Uje

Map