Rruga Elbasanit, prane Liceut, jepet Zyre me qera, bosh, siperfaqe 100 m², kati i 2 ne pallat te vjeter. Zyra posedon 4 ambiente, tualet, rinovuar totalisht, ballkon, 2 kondicionere, buze rruge, dhe e shtruar e gjitha me parket. E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.

Jepet me qera 600 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • 2 kondicionere
  • Ballkon
  • Bosh
  • Drita
  • I rikonstruktuar
  • Kati i 2
  • Pallat egzistues
  • Parket
  • Tualet
  • Uje

Vendndodhja