Rruga Barrikadave, prane Gjimnazit Sami Frasheri, jepet Zyre me qera, bosh, siperfaqe 110 m², kati i 4 ne pallat te ri me ashensor. Zyra posedon korridor lidhes, 3 ambiente, 2 tualete, ballkon, kondicioner dhe e shtruar e gjitha me parket. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Mund te jepet edhe per call center pasi i ka gati pajisjet. Ne cmim perfshihen edhe 2 vende parkimi.

Jepet me qera 950 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

 • 2 Tualete
 • 2 vende parkimi
 • Ballkon
 • Bosh
 • Drita
 • kati i 4
 • Kondicioner
 • Me ashensor
 • Pallati i ri
 • Parket
 • Uje

Map