Rruga Asim Vokshi, prane Kompleksit Panorama, jepet Zyre me qera, bosh, siperfaqe 120 m², kati i 12 ne pallat te ri me ashensor. Zyra posedon korridor lidhes, 3 ambiente pune, 2 tualete, ballkon, kondicioner ne cdo ambient, dhe e shtruar e gjitha me parket. E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.

Jepet me qera 800 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • 2 Tualete
  • 3 Kondicionere
  • Ballkon
  • Bosh
  • Drita
  • Me ashensor
  • Pallati i ri
  • Parket
  • Uje

Map