Rruga Kavajes, prane Mon Cheri, jepet Zyre me qera, bosh, siperfaqe 100 m², kati i 3 ne pallat te vjeter. Zyra organizohet nga 3 ambiente, ballkon, tualet, kondicioner ne cdo ambjent, dhe e shtruar e gjitha me parket. Kusht 2 muaj qera dhe nje garanci.

Jepet me qera 550 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • Ballkon
  • Bosh
  • Drita
  • I rikonstruktuar
  • Kati i 3
  • Kondicioner
  • Pallat egzistues
  • Parket
  • Tualet
  • Uje

Vendndodhja