Qender, prane Piazzes, jepet Zyre me qera, e tipologjise Dublex, bosh, siperfaqe totale 110 m², kati perdhe ne pallat te ri. Zyra posedon korridor lidhes, 2 ambiente, 2 tualete, kondicioner, verande me siperfaqe 17.5 m², e shtruar e gjitha me parket, si dhe 3 poste parkimi. Kusht 1 muaj qera, 2 muaj garanci.

Jepet me qera 1000 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • 2 Tualete
  • 3 poste parkimi
  • Bosh
  • Drita
  • Kati perdhe
  • Kondicioner
  • Pallati i ri
  • Parket
  • Uje
  • verande

Vendndodhja