Qender, prane Hotel Plazza, jepet me qera ambient per Zyra, bosh, siperfaqe 130 m², kati i 7 ne pallat te ri me ashensor. Zyra posedon 3 ambiente (2 prej tyre te shtruara me parket), kuzhine, 2 tualete, 2 ballkone, kondicioner. Ne cmim perfshihen dhe taksat.

Jepet me qera 1400 Euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • 2 Ballkone
  • 2 Tualete
  • Bosh
  • Drita
  • Kondicioner
  • Me ashensor
  • Pallati i ri
  • Parket
  • Uje

Map