Qender, prane Hotel Plazza, jepet me qera ambient per Zyra, bosh, siperfaqe 375 m², kati i 3 ne pallat te ri me ashensor. Zyra posedon 9 ambiente me ndarje gipsi por qe mund te behet open space, 3 tualete, 3 ballkone, kondicioner, vendparkimi. Ne cmim perfshihen dhe taksat.

Jepet me qera 5200 Euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • 1 vend parkimi.
  • 3 ballkone
  • 3 tualete
  • Bosh
  • Drita
  • Kati i 3
  • Kondicioner
  • Me ashensor
  • Pallati i ri
  • Uje

Vendndodhja