Qender, prane Hotel Plazza, jepet me qera ambient per Zyra, bosh, siperfaqe 181 m², kati i 14 ne pallat te ri me ashensor. Zyra posedon 3 ambiente, 1 sallon te madh, 2 tualete, tarace 207 m², kondicioner, mundesi vendparkimi, dhe e shtruar e gjitha me parket. Ne cmim perfshihen dhe taksat.

Jepet me qera 2600 Euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • 2 Tualete
  • Bosh
  • Drita
  • Kondicioner
  • Me ashensor
  • Orientim me diell
  • Pallati i ri
  • Parket
  • Tarace
  • Uje

Map