Qender, Bulevardi Zogu I, jepet Zyre me qera, e tipologjise duplex, bosh, siperfaqe 70 m², kati perdhe. Zyra posedon 2 ambiente, tualet, kondicioner, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi, dhe i shtruar i gjithi me parket.

Jepet me qera 1300 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • Bosh
  • Drita
  • duplex
  • Fasade Xhami
  • Kati perdhe
  • Kondicioner
  • Parket
  • Tualet
  • Uje

Vendndodhja