Myslym Shyri, prane Big Market, jepet Zyre me qera, bosh, totalisht i investuar, siperfaqe 94 m², kati i 3 ne pallat te vjeter. Zyra posedon korridor lidhes, 3 ambiente, tualet, ballkon, kondicioner, mundesi vend parkimi, dhe e shtruar e gjitha me parket. E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.

Jepet me qera 450 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • Ballkon
  • Bosh
  • Drita
  • I rikonstruktuar
  • Kati i 3
  • Kondicioner
  • Pallat egzistues
  • Parket
  • Tualet
  • Uje

Vendndodhja