Komuna Parisit, prane Kristal Center, jepet Zyre me qera, bosh, siperfaqe 105 pallat i ri, kati 2 me ashensor, siperfaqe totale 105 m², dhe verande 61 m². Zyra organizohet nga korridor lidhes, 4 ambiente, 2 tualete, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi. E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.

Jepet me qera 500 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • 2 Tualete
  • Bosh
  • Drita
  • Fasade Xhami
  • Kati i 2
  • Me ashensor
  • Pallati i ri
  • Uje
  • verande

Vendndodhja