Komuna e Parisit, prane Kristal Center, jepet me qera Ambient mjaft i pershtatshem per Zyra, bosh, siperfaqe 110 m2, kati i 2. Ambienti posedon fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi, tualet, dhe ndodhet buze rruge.

Jepet me qera 850 Euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • Bosh
  • Buze rruge
  • Drita
  • Fasade Xhami
  • Kati i 2
  • Open space
  • Pallati i ri
  • Tualet
  • Uje

Map