Kompleksi Panorama, prane Hotel Prestige, jepet Zyre me qera, bosh, siperfaqe 100 m2 dhe verande 30 m2, kati i 6 ne pallat te ri me ashensor. Zyra posedon 3 ambiente, 2 tualete, kondicioner, dhe e shtruar e gjitha me parket.

Jepet me qera 600 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • 2 Tualete
  • Bosh
  • Drita
  • Kati i 6
  • Kondicioner
  • Me ashensor
  • Pallati i ri
  • Parket
  • Uje
  • verande

Map