Kodra Diellit, Rruga Shkelqim Fusha, jepet Zyre me qera, bosh, siperfaqe 250 m², kati i 3 ne pallat te ri me ashensor. Zyra organizohet nga korridor lidhes, 4 ambiente, kuzhine, 2 tualete, dhe ballkon rreth e rrotull apartamentit. E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.

Jepet me qera 700 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • 2 Tualete
  • Bosh
  • Drita
  • Kati i 3
  • Me ashensor
  • Pallati i ri
  • Uje

Map